Kurs Rozszerzony, Warszawa

kursy, szkolenia i eventydla firm i instytucji

kursy wstępne i okresowe w zakresie udzielania pierwszej pomocy dzieciom i dorosłym. Eventy i imprezy integracyjne. Dla małych i dużych firm, instytucji, szkół i przedszkoli na terenie Polski.

kursy i szkoleniaspecjalistyczne

seminaria dla lekarzy, medyków i nauczycieli. Kursy obowiązkowe i doszkalające, kursy doskonalące dla ratowników medycznych. Przyznajemy punkty edukacyjne.

kursy pierwszej pomocy

niedrogie kursy pierwszej pomocy dla każdego. Dużo praktyki, ciekawa teoria, zaangażowani instruktorzy. Zabierz znajomych i rodzinę do Medaid lub zaproś nas do siebie.

szkoleniaplenerowe

kursy i obozy outdoor dla podróżników, sportowców, ludzi aktywnych i pozytywnie zakręconych. OFA Yeti, Przygoda i Lost - zima, lato, jesień, wiosna. Krew, pot, łzy i adrenalina!

kwalifikowana pierwsza pomockpp i recertyfikacja

kursy KPP i recertyfikacyjne dla WOPR, OSP, GOPR, TOPR, Policji, PSP, SG i BOR. Seminaria doszkalające. Część praktyczna dopasowana do warunków pracy służb.

zabezpieczenie medycznetransport sanitarny

obsługujemy wydarzenia specjalne, imprezy sportowe i integracyjne, dysponujemy nowoczesnym sprzętem dobrej jakości oraz doświadczoną kadrą lekarzy i ratowników.

Kurs Rozszerzony, Warszawa

Termin

08.07.2017 (godz. 09:00)09.07.2017

Miejsce

Warszawa
Conrada 6 pokaż mapę ↓

Ładowanie mapy...

zwiń ↑

Zapraszamy na szesnastogodzinny Kurs Rozszerzony.

Data: 8-9 lipca 2017
Miejsce: ul. Conrada 6, Warszawa

Godziny: 9.00 – 17.00

Cena: 160 PLN

Pełen zakres Kursu znajdą Państwo TUTAJ.

Zarezerwuj miejsce!

Imię i nazwisko:
Adres e-mail: (Masz pocztę Gmail? Automatyczne potwierdzenie rezerwacji może trafić do spamu. Sprawdź odpowiedni folder.)
Numer telefonu:
Uczestnicy:
Komentarz:
Przepisz tekst z obrazka Przepisz tekst z obrazka
Skąd dowiedziałeś/łaś się o kursie?