W nowej poznańskiej siedzibie Medaid każdy przyszły ratownik znajdzie idealne warunki do ćwiczeń i symulacji.

Od początku wakacji zajęcia prowadzimy przy ulicy Krzywej 17 (przecznica ulicy Głogowskiej, okolica zajezdni tramwajowej).
W nowej siedzibie mamy dla Was oddzielną salę do kursów podstawowych i rozszerzonych, pediatrycznych oraz wiatę symulacyjną do szkoleń z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy. Na miejscu znajduje się magazyn sprzętu ratowniczego, wrak samochodu osobowego do pozoracji oraz karetka w standardzie P, dzięki czemu podczas wszystkich kursów możemy przeprowadzać dowolne ćwiczenia.

Nowa siedziba to również nowe możliwości organizacyjne i cenowe – wprowadziliśmy cykliczne Czwartki ratownicze, czyli kursy podstawowe dla pracowników firm, organizowane w każdy ostatni czwartek miesiąca. Od teraz nawet małym grupom oferujemy atrakcyjną cenę szkoleń.

Na naszych kursach zawsze staraliśmy się wprowadzać luźną atmosferę, sądząc po Waszych opiniach z sukcesem. Teraz, dzięki nowej siedzibie, w której w sezonie letnim mamy nawet basen, możemy zadbać o integrację po godzinach. Postaramy się organizować cykliczne spotkania towarzyskie, być może slajdowiska i prelekcje nawiązujące do tematyki ratowniczej. Do współpracy zapraszamy wszystkich chętnych, mających ciekawe pomysły i energię do ich wdrażania. Jesteś ratownikiem medycznym, strażakiem, lekarzem, policjantem, żołnierzem, podróżnikiem, a może po prostu pasjonujesz się ratownictwem i chcesz innym przekazać swoje doświadczenia? Skontaktuj się z nami, wspólnie zorganizujemy ciekawe wydarzenie.

Magazyn, karetka i sale szkoleniowe na jednym poziomie na parterze to również wielkie udogodnienie dla naszego zespołu instruktorskiego, do którego stale szukamy kolejnych ratowników medycznych. Dostać się nie jest łatwo, ale w efekcie większość pozostaje na lata. Zapraszamy!

Sklep ratowniczy z apteczkami i breloczkami znajduje się również przy ulicy Krzywej 17, sprzęt można kupić w godzinach 8-16, chociaż zachęcamy do odwiedzenia sklepu internetowego.

Do zobaczenia na Krzywej w Poznaniu!