Militaria.pl wspiera bezpieczne podróżowanie

Była kiedyś taka reklama, całkiem zabawna… koktajl party, tłum dobrze bawiących się gości, pani domu oprowadza grupkę koleżanek, niby od niechcenia pokazując im swoją luksusową willę, dochodzą do sekretnych drzwi, otwierają je i ich oczom ukazuje się wielka, pełna pięknych ubrań garderoba… kobiety wpadają w histeryczny szał. Ekscytacja nie trwa długo, gdyż oto ich uszu dobiega z piwnicy jeszcze większa radość… panowie również udali się do szafy, z tym że Pana domu… po sufit wypełnionej trunkami.
Gdyby przerobić nieco scenariusz, a dom zamieszkiwałby któryś z naszych OFA instruktorów, to szafa nie byłaby zwykłą szafą ale miałaby też funkcję bunkru, a jej wystrój i zawartość przypominałyby bardziej wnętrze sklepu outdoorowego, niż klasycznej garderoby.

Możecie sobie więc wyobrazić reakcję naszego męskiego zespołu, gdy oznajmiliśmy im, że partnerem strategicznym OFA Przygody został w tym roku największy sklep w branży strzelecko-outdoorowej – Militaria.pl
Widok chłopięcej radości na twarzy instruktora – bezcenny!

Nie podamy Wam jeszcze szczegółów. Wiemy, że ten nie posiadający w Polsce konkurencji sklep, z całym przekonaniem popiera ideę bezpiecznego podróżowania, dlatego postanowił dołączyć do naszego projektu, a śmiałków, którzy ukończą kurs, nagrodzić fajnymi gadżetami. I myślimy, że nie tylko mężczyźni się na nie ucieszą ale też nasze OFAnki, których będzie na tej edycji całkiem pokaźna reprezentacja.

Militaria.pl jest już z nami.
Dołączacie? :)

Militaria_pl_[shooting&outdoor]