Zmieniamy się dla Was!

Naturalną rzeczą u ludzi jest dążenie do doskonałości. Wiadomo, że takową trudno kiedykolwiek osiągnąć, bowiem zawsze można być ciut i jeszcze odrobinę drobiny lepszym. Ważnym jest by nie spocząć na laurach, pozostać samokrytycznym i niezmiennie otwartym na sugestie.

I tak właśnie jest z nami. Zawsze słuchamy Waszych uwag i gromadzimy spostrzeżenia dotyczące funkcjonowania firmy we Wszystkich obszarach jej działania. Nie bez powodu, zwieńczeniem każdego kursu jest wypełnienie przez kursantów anonimowych ankiet czy, jak to ma miejsce w przypadku szkoleń outdoorowych, kierowanie przez nas do uczestników, otwartej prośby o konstruktywną krytykę, pomysły i sugestie.

W ostatnim czasie również pracowaliśmy nad podniesieniem swoich standardów. Celem, który nam przyświecał, było ulepszenie funkcjonowania sklepu www.apteczkiratownicze.pl  i jednoczesne ujednolicenie standardów naszych witryn internetowych. Niedawno miała swój debiut nowa strona Outdoor First Aid, a dziś prezentujemy Wam nowy, jeszcze lepszy sklep.  Wielkie podziękowania dla naszych klientów, bez których spostrzeżeń, nie byłoby to możliwe. To im dedykujemy mapę, na której może zagościć każdy, kto wybrał się z naszą apteczką w podróż.

I po raz kolejny, pytamy Was, co o tym wszystkim sądzicie? :)

Zapraszamy!

Zrzut ekranu 2016-04-12 o 09.42.20