Praca dla instruktorów!!

Medaid to lider branży szkoleniowej z zakresu pierwszej pomocy i ratownictwa medycznego w Polsce. Na rynku usług medycznych istniejemy od ponad 10 lat. W trakcie wieloletniej działalności zyskaliśmy opinię rzetelnego i wiarygodnego partnera w oczach naszych Klientów zarówno biznesowych jak i prywatnych. Jako jedyna firma w Polsce posiadamy w ofercie outdoorowe kursy ratownictwa dla wszystkich chcących spróbować swoich sił podczas udzielania pierwszej pomocy w ekstremalnych warunkach. Przez te wszystkie lata wypracowaliśmy nie tylko grupę zadowolonych klientów, ale zbudowaliśmy pokaźny zespół wysoko wykwalifikowanych Ratowników/Instruktorów.

W związku iż naszym celem jest ciągły rozwój i praca nad dbałością o wysoką jakość świadczonych usług, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Ratownik Medyczny – Instruktor

Ilość wakatów: 10

Miejsce pracy: cała Polska (głównie okręgi: poznański, warszawski, krakowski)
Od kandydatów oczekujemy:

· wykształcenia medycznego

· prawo jazdy kategorii B – mile widziane B+E

· punktualności, komunikatywności i zaangażowania

· doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

· ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

· pracę przy ciekawych i oryginalnych projektach w młodym ambitnym zespole

· możliwość dostosowania godzin pracy do dyżurów

· regularne zlecenia

Prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny) na adres mailowy t.liber@medaid.pl w temacie wpisując „Oferta pracy – Ratownik Medyczny”

Spotkanie odbędzie się 3.11.2016 w siedzibie firmy w Poznaniu

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

MedAidEvent-36 copy-2