Zobacz jak działamy.

Nie ważne czy w hotelu, opuszczonym  budynku,  nad jeziorem czy w siedzibie firmy. Nasze szkolenia to zawsze od A-Z profesjonalizm i maksimum praktyki.

Poniżej znajdziesz relację z kursu, który organizowaliśmy dla jednej z dużych firm farmaceutycznych pod Warszawą. To tylko jeden dzień szkoleniowy. Lecz intensywność zajęć i dobre przygotowanie Instruktorów pozwalają nam na przekazanie dużej dawki wiedzy w krótkim czasie.

Jesteś gotowy? Zapnij pasy. Zapraszam Cię na przejażdżkę po naszym świecie!

DSC_0995

Jeden dzień naszego szkolenia w liczbach:

– 20 Instruktorów
– 20 pozorantów

– 3 wraki pojazdów

– 2 symulatory pożarów

– 1 motocykl

– 7 namiotów

– 20 fantomów

– 10 AED

– setki opatrunków, bandaży, opasek

– dziesiątki apteczek używanych przez kursantów podczas zajęć

 

Nie ukrywamy, że możemy zorganizować szkolenie dla każdego, wszędzie, o każdej porze dnia i roku, bez względu na liczbę kursantów.

 DSC_1004

Tak duża liczba kursantów wymaga od nas świetnej organizacji zajęć, przejść pomiędzy kolejnymi stacjami, odpowiedniego podziału sprzętu.

Lubimy zaskakiwać szkolonych, ale sami nie możemy pozwolić na niespodzianki, które przeszkodzą nam w realizacji planu. Nasza grupa od zadań specjalnych zawsze pojawia się na miejscu zajęć dzień wcześniej i dopina wszystko na ostatni guzik.

 DSC_1221

Potrafimy porwać tłum.

Niewielka ilość zajęć teoretycznych znakomicie zostaje wpasowana w tok zajęć. Niezbędne minimum wykładów pozwala na lepsze zrozumienie tematyki zajęć. Nawet na teorii nie będziesz się nudzić – gwarantuję!

 DSC_1138

Zima? Nie szkodzi.

Nasza kadra wspomagająca nie boi się śniegu, mrozu, wiatru. Zawsze stanie na wysokości zadania aby jeszcze bardziej urealnić nasze zajęcia. Pomagają nam ludzie zajmujący się pierwszą pomocą – dobrze wiedzą co robić aby symulacja wywołała u Ciebie dreszczyk emocji.

 DSC_1097

Nasze niekonwencjonalne elementy szkolenia potrafią zaskoczyć. Wiesz jak działa gaśnica w Twoim aucie? Zapytaj na kursie naszego strażaka i sam spróbuj zgasić pożar w komorze silnika. Śmiało. Zadbamy o Twoje bezpieczeństwo.

 DSC_1042

Tworząc plan szkolenia zawsze opieramy się na aktualnych wytycznych Europejskiej Rady Resuscytacji. Nauczymy Cię wszystkiego co będzie Ci potrzebne w niesieniu pomocy rannemu w wypadku, z zawałem mięśnia sercowego, udarem, nagłym zatrzymaniem krążenia.

Sprawdź naszą ofertę i wybierz coś dla siebie.

 DSC_1122

Sprawdź naszą ofertę i wybierz coś dla siebie.