Szukasz pomysłu na zimową imprezę integracyjną?

Mamy coś dla Ciebie – trzy podstawowe scenariusze ratownicze, które możemy zrealizować w dowolnych warunkach pogodowych. W zależności od charakteru imprezy zapewnimy Twojej grupie:

świetną zabawę w zacisznym otoczeniu hotelu, połączoną z dużą ilością ćwiczeń i symulatorów ratowniczych (grupy do 200 os.),
ekstremalny dwudniowy wyjazd integracyjny w góry z noclegiem pod namiotami lub w schronisku/agroturystyce i zimowymi symulacjami przez całą dobę (grupy do 30 os.),
standardowy kurs pierwszej pomocy (podstawowy, rozszerzony lub pediatryczny), prowadzony w sali, z dodatkowymi elementami plenerowymi (grupy dowolnej wielkości).

Propozycją specjalną dla zakładowych grup ratowniczych oraz pracowników i członków służb są zimowe zajęcia z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy (program skrócony, dostosowany do akcji zimowych).

Zimowe_imprezy_ratownicze_eventy_04

Zajęcia podczas zimowej imprezy integracyjnej dla ok. 200 os., okolice Warszawy

Zimowa specyfika, czyli jak działamy?

Dla nas, jako organizatorów eventów ratowniczych, zima jest najbardziej wymagającą porą roku. Jednak bez względu na warunki i panujący wokół mróz zapewniamy naszym kursantom niezbędny komfort i bezpieczeństwo ćwiczeń.
Dysponujemy dużą ilością sprzętu sprawdzonego i wyselekcjonowanego podczas kilku lat organizacji zimowych imprez integracyjnych i plenerowych ćwiczeń ratowniczych. Zapewniamy namioty pneumatyczne, maty izolacyjne, nagrzewnice, dmuchawy oraz sprzęt i symulatory ratownicze nadające się do wykorzystania podczas mrozu.

A co ze zmarźluchami?

Wbrew pozorom zimowe i późno jesienne imprezy integracyjne dają dużo radości każdemu, nawet tym, którzy marzą o ciepłym kominku i grubym kocu. Kluczem do sukcesu jest odpowiednie dobranie scenariusza i harmonogramu zajęć, zapewnienie stanowisk dostosowanych do warunków zimowych (np. wraków umieszczonych w izolowanych i nagrzewanych namiotach) oraz doświadczenie instruktorów, dopasowujących zajęcia do możliwości i chęci poszczególnych grup uczestników.

Event zimowy, impreza integracyjna

Podczas imprez integracyjnych wykorzystujemy scenariusze wymagające działań zespołowych

Co nas wyróżnia w warunkach zimowych?

Odpowiedź jest prosta – doświadczenie pracowników, doświadczenie firmy oraz odpowiedni sprzęt.

Większość naszych pracowników, od kluczowych dla powodzenia eventu instruktorów – ratowników medycznych, przez logistyków, po pracowników biurowych, od lat spędza zimę aktywnie. Narciarstwo, snowboard, wędrówki piesze, samochodowe i survival to nasz chleb powszedni.

Doświadczeni ludzie to nie wszystko. Ważna jest umiejętność pracy zespołowej, realizacji wymagających scenariuszy i dbania o uczestników szkolenia. W Medaid wypracowaliśmy to w ciągu kilku lat organizacji typowo zimowych scenariuszy integracyjnych.

Punkt ostatni, czyli sprzęt. O ile lato jest polem do popisu dla improwizacji i spontanicznych działań, o tyle zima nie wybacza błędów i sprzętu średniej jakości. Pracujemy wyłącznie na sprawdzonych zestawach eventowych, skompletowanych podczas szkoleń górskich. Jest to sprzęt należący do Medaid, dzięki czemu możemy zaproponować ceny na rozsądnym poziomie za szkolenia wysokiej jakości.

Szukasz pomysłu na zimową imprezę integracyjną, którą uczestnicy będą pozytywnie wspominać przez lata? Skontaktuj się z nami, chętnie przedstawimy ofertę i referencje dotyczące scenariuszy eventowych realizowanych zimą. Brak śniegu, odwilż i inne niespodzianki pogodowe nie są dla nas przeszkodą.

Kontakt:
Przemysław Maciążek
e-mail: p.maciazek@medaid.pl
tel.: 602 660 660