Medaid wygrywa przetarg dekady i ogłasza Rok darmowych kursów.

Regularnie informujemy Was o nowych pomysłach, usprawnieniach, zmianach sprzętowych i innowacjach, które wprowadzamy do procesu nauczania pierwszej pomocy. Od lat staramy się też robić wszystko, żeby rozwijać nasz zespół i konsekwentnie idąc do przodu zapewniać Wam coraz lepsze formy nauki.

Co pewien czas pojawiają się jednak momenty przełomowe, które wykraczają poza zwykły rozwój firmy. Takim właśnie momentem było odebranie informacji o zwycięstwie w prawdopodobnie najważniejszym w naszej branży przetargu w ciągu ostatnich dziesięciu lat.

Dla całego naszego zespołu jest to początek kilkuletniej współpracy z jednym z największych polskich przedsiębiorstw. W ramach podpisanej umowy przeszkolimy w zakresie udzielania pierwszej pomocy tysiące pracowników z szeregu oddziałów, obejmujących znaczną część Polski.

Szkolenia tego typu nie są dla nas nowością, w ciągu ostatnich lat prowadziliśmy zajęcia między innymi dla członków drużyn konduktorskich PKP Intercity oraz znacznej części pracowników jednej z dużych firm energetycznych, jednak skala obecnych szkoleń jest znacznie większa, co bardzo nas cieszy, ponieważ energię do pracy dają nam nowe wyzwania.

Wielkie sukcesy najlepiej świętować w doborowym towarzystwie, dlatego postanowiliśmy, że zrobimy wszystko, żeby pozytywne efekty wygranej odczuł nie tylko zespół Medaid, ale i Wy, nasi Kursanci.

Po pierwsze już w pierwszym kwartale przyszłego roku po raz kolejny ulepszymy miejsca pracy instruktorów (przede wszystkim sale szkoleniowe i salę symulacji), co przełoży się na ciekawsze i bardziej realistyczne pozoracje oraz naukę w komfortowych (teoria) lub wyjątkowo nieprzyjaznych (symulacje) warunkach.

Po drugie ogłaszamy Rok darmowych kursów. Od marca każdy z Was będzie miał okazję do zdobycia bezpłatnego zaproszenia na jedno ze szkoleń z zakresu pierwszej pomocy.

A co najważniejsze – nie spoczywamy na laurach. Już wkrótce kolejna wielka nowość w Medaid. Śledźcie nasz profil i stronę internetową, będzie się działo!