Na apteczkiratownicze.pl znajdziecie nowe produkty:

Walizka ochronna chroni wrażliwe zawartości, także w ekstremalnych sytuacjach. Zarówno pod wodą jak i na dużych wysokościach: Dzięki zintegrowanemu zaworowi wyrównawczemu ciśnienia i trwałej budowie walizka ochronna wytrzymuje nawet największe obciążenia i różnice temperatur.

Taktyczna apteczka z systemem zgodnym z MOLLE, w najbardziej popularnych kolorach. Pojemna, dobrze zaplanowana i przemyślana. Stworzona we współpracy z żołnierzami, policjantami i ratownikami medycznymi.
Całość wykonana z ORYGINALNEJ CORDURY, co daje gwarancję wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne i wodoodporność na wysokim poziomie. Dzięki taśmom zgodnym z systemem MOLLE nasza apteczka, może zostać przytroczona do plecaka, oporządzenia lub panelu udowego.

Wybierz kolor pasujący do Twoich potrzeb: czerwona, dobrze widoczna dla świadków zdarzenia lub w kolorach maskujących, które sprawdzą się podczas realizacji misji.

Liczne elastyczne paski wewnątrz pozwalają na konfigurację wyposażenia zgodnego z potrzebami użytkownika. Panel zewnętrzny obszyty taśmami, zgodnymi z MOLLE, umożliwia dołączenie dodatkowych elementów wyposażenia medycznego. Górna taśma posiada panel velcro, dzięki któremu możesz spersonalizować swoją apteczkę.