kursy, szkolenia i eventydla firm i instytucji

kursy wstępne i okresowe w zakresie udzielania pierwszej pomocy dzieciom i dorosłym. Eventy i imprezy integracyjne. Dla małych i dużych firm, instytucji, szkół i przedszkoli na terenie Polski.

kursy i szkoleniaspecjalistyczne

seminaria dla lekarzy, medyków i nauczycieli. Kursy obowiązkowe i doszkalające, kursy doskonalące dla ratowników medycznych. Przyznajemy punkty edukacyjne.

kursy pierwszej pomocy

niedrogie kursy pierwszej pomocy dla każdego. Dużo praktyki, ciekawa teoria, zaangażowani instruktorzy. Zabierz znajomych i rodzinę do Medaid lub zaproś nas do siebie.

szkoleniaplenerowe

kursy i obozy outdoor dla podróżników, sportowców, ludzi aktywnych i pozytywnie zakręconych. OFA Yeti, Przygoda i Lost - zima, lato, jesień, wiosna. Krew, pot, łzy i adrenalina!

kwalifikowana pierwsza pomockpp i recertyfikacja

kursy KPP i recertyfikacyjne dla WOPR, OSP, GOPR, TOPR, Policji, PSP, SG i BOR. Seminaria doszkalające. Część praktyczna dopasowana do warunków pracy służb.

Miś Medaidekwarsztaty dla dzieci

Organizujemy szereg warsztatów, pokazów i kursów dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. W zależności od potrzeby zajęcia prowadzą ratownicy medyczni, strażacy, policjanci.

Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy (KPP) w Warszawie.

Termin

12.01.2018 (godz. 16:00)12.01.2018

Miejsce

Warszawa
Conrada 6 pokaż mapę ↓

Ładowanie mapy...

zwiń ↑

Zapraszamy na weekendowy Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy (KPP) w Warszawie.

UWAGA – obniżona cena obowiązuje dla pierwszych 10 osób.

Terminy zajęć: 12,13,14,19,20,21 STYCZNIA  2017 (6 dni)

Zajęcia rozpoczynają się o godz. 16:00 w piątki i 0 8.00 w soboty i niedziele.

W szkoleniu mogą wziąć udział wszyscy chętni, spełniający warunki pełnoprawnego uczestnictwa w kursie kwalifikowanej pierwszej pomocy (członkowie i pracownicy WOPR, GOPR, OSP i in.).

Cena z egzaminem – 650 PLN (standardowo 680 PLN – poinformujemy Cię, jeżeli nie zmieścisz się w limicie niższych cen. W każdym przypadku przed wpłatą zaliczki możesz zrezygnować z kursu bez opłat).

Cena z egzaminem za 2 osoby zgłoszone jednocześnie – 1150 PLN

Szkolenie poprowadzą doświadczeni ratownicy medyczni (Doświadczenie zawodowe w zespołach pogotowia oraz dydaktyczne zdobyte na setkach kursów, szkoleń i kilkunastu obozach ratowniczych Medaid. Gwarantujemy, że zajęcia będą prowadzone z pasją, którą prawdopodobnie zostaniecie zarażeni). Kierownik kursu jest znany z zamiłowania do organizacji pozoracji, symulacji i drążenia wszelkich niejasności ratowniczych, przykłady zajęć prowadzonych w podobny sposób znajdziecie w tej galerii.

Każdy z uczestników kursu otrzyma po zdanym egzaminie breloczek ratowniczy produkowany przez Medaid oraz zaproszenie na rozszerzone zajęcia recertyfikacyjne, prowadzone wyłącznie dla absolwentów kursu kwalifikowanej pierwszej pomocy Medaid .

Breloczek ratowniczy

Działamy legalnie od lat – każdy z uczestników otrzymuje u nas paragon fiskalny lub fakturę. Spełniamy wszelkie wymogi prawa – zaświadczenia wystawione przez Medaid znają i honorują polskie służby i organizacje ratownicze.

Uczymy rzetelnie – nasi instruktorzy mają unikalne doświadczenie w zakresie kpp, współtworzyli prawne i programowe podstawy kursu kwalifikowanej pierwszej pomocy.

Uczymy na sprzęcie najwyższej jakości – korzystamy wyłącznie z własnego sprzętu, regularnie uzupełnianego i wymienianego. Dbamy o szczegóły i prezentację najnowszych zdobyczy techniki ratowniczej.

Jesteśmy regularnie kontrolowani – każda dotychczasowa kontrola Urzędu Wojewódzkiego kończyła się wynikiem bardzo dobrym w pełnym zakresie oceny (formalności, archiwizacja danych, program kursu, realizacja kursu).

Gwarantujemy Ci stabilność – od 2010 roku nad kursami kwalifikowanej pierwszej pomocy czuwa w Medaid ten sam zespół organizacyjny, odpowiedzialny za zgodność z przepisami, rekrutację instruktorów oraz kontakt z uczestnikami.

W Medaid KPP to początek drogi – zapraszamy na plenerowe szkolenia OFA w górach i na nizinach, latem i zimą, swoją przygodę ratowniczą możesz kontynuować na naszych obozach ratowniczych oraz seminariach doszkalających KPP.

Jak zapisać się na kurs?

1. Wypełnij formularz znajdujący się poniżej.
2. Na podany adres mailowy otrzymasz automatyczną odpowiedź.
3. Najpóźniej 7 dni przed datą kursu otrzymasz mailem szczegóły płatności.
4. Jeżeli masz dodatkowe pytania napisz na kursy@medaid.pl lub zadzwoń do nas (godz. 8–16 pon.–pt.)

TUTAJ ZNAJDZIESZ OPIS SZCZEGÓŁÓW ORGANIZACYJNYCH ORAZ PROGRAM KURSU KWALIFIKOWANEJ PIERWSZEJ POMOCY (KPP)

Najbliższe kursy, pokazy i imprezy

Zobacz więcej

Legenda:
 
wolne miejsca, na ten kurs możesz się zapisać w Warszawie, Poznaniu lub Krakowie
 

Dołącz do nas