kursy, szkolenia i eventydla firm i instytucji

kursy wstępne i okresowe w zakresie udzielania pierwszej pomocy dzieciom i dorosłym. Eventy i imprezy integracyjne. Dla małych i dużych firm, instytucji, szkół i przedszkoli na terenie Polski.

kursy i szkoleniaspecjalistyczne

seminaria dla lekarzy, medyków i nauczycieli. Kursy obowiązkowe i doszkalające, kursy doskonalące dla ratowników medycznych. Przyznajemy punkty edukacyjne.

kursy pierwszej pomocy

niedrogie kursy pierwszej pomocy dla każdego. Dużo praktyki, ciekawa teoria, zaangażowani instruktorzy. Zabierz znajomych i rodzinę do Medaid lub zaproś nas do siebie.

szkoleniaplenerowe

kursy i obozy outdoor dla podróżników, sportowców, ludzi aktywnych i pozytywnie zakręconych. OFA Yeti, Przygoda i Lost - zima, lato, jesień, wiosna. Krew, pot, łzy i adrenalina!

kwalifikowana pierwsza pomockpp i recertyfikacja

kursy KPP i recertyfikacyjne dla WOPR, OSP, GOPR, TOPR, Policji, PSP, SG i BOR. Seminaria doszkalające. Część praktyczna dopasowana do warunków pracy służb.

Miś Medaidekwarsztaty dla dzieci

Organizujemy szereg warsztatów, pokazów i kursów dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. W zależności od potrzeby zajęcia prowadzą ratownicy medyczni, strażacy, policjanci.

Warsztaty KPP, Poznań

Termin

14.03.2018 (godz. 09:00)14.03.2018

Miejsce

Poznań
Krzywa 17 pokaż mapę ↓

Ładowanie mapy...

zwiń ↑

Zapraszamy na Warsztaty Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy w Poznaniu przeznaczone dla służb współpracujących z systemem PRM.

Zajęcia odbędą się 14 marca (środa) w godzinach 9-17*.

Zajęcia poprowadzi instruktor /ka Medaid, posiadająca dyplom ratownika medycznego oraz duże doświadczenie dydaktyczne. Program obejmuje w większości zajęcia praktyczne, teorię ograniczamy do niezbędnego minimum.

Każdy z uczestników otrzyma zaświadczenie potwierdzające ukończenie warsztatów.

Koszt udziału w zajęciach: 100 PLN

Więcej informacji na temat warsztatów umieściliśmy pod tym adresem.

83fe64a5-0201-4b81-81e2-e62ba1e20aa6

 

Najbliższe kursy, pokazy i imprezy

Zobacz więcej

Legenda:
 
wolne miejsca, na ten kurs możesz się zapisać w Warszawie, Poznaniu lub Krakowie
 

Dołącz do nas