kursy, szkolenia i eventydla firm i instytucji

kursy wstępne i okresowe w zakresie udzielania pierwszej pomocy dzieciom i dorosłym. Eventy i imprezy integracyjne. Dla małych i dużych firm, instytucji, szkół i przedszkoli na terenie Polski.

kursy i szkoleniaspecjalistyczne

seminaria dla lekarzy, medyków i nauczycieli. Kursy obowiązkowe i doszkalające, kursy doskonalące dla ratowników medycznych. Przyznajemy punkty edukacyjne.

kursy pierwszej pomocy

niedrogie kursy pierwszej pomocy dla każdego. Dużo praktyki, ciekawa teoria, zaangażowani instruktorzy. Zabierz znajomych i rodzinę do Medaid lub zaproś nas do siebie.

szkoleniaplenerowe

kursy i obozy outdoor dla podróżników, sportowców, ludzi aktywnych i pozytywnie zakręconych. OFA Yeti, Przygoda i Lost - zima, lato, jesień, wiosna. Krew, pot, łzy i adrenalina!

kwalifikowana pierwsza pomockpp i recertyfikacja

kursy KPP i recertyfikacyjne dla WOPR, OSP, GOPR, TOPR, Policji, PSP, SG i BOR. Seminaria doszkalające. Część praktyczna dopasowana do warunków pracy służb.

Miś Medaidekwarsztaty dla dzieci

Organizujemy szereg warsztatów, pokazów i kursów dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. W zależności od potrzeby zajęcia prowadzą ratownicy medyczni, strażacy, policjanci.

Ofa Przygoda, Borne Sulinowo

Termin

04.05.2018 (godz. 08:00)06.05.2018

Miejsce

Borne Sulinowo
. pokaż mapę ↓

Ładowanie mapy...

zwiń ↑

OFA Przygoda

4.05.2018 – 6.05.2018

 

http://ofa.medaid.pl/event/ofa-przygoda-04-05-2018-06-05-2018/

Grill, zimny złoty napój, słoneczko, leżak, dobra muzyka sącząca się leniwie z głośników… Zamknij oczy, poczuj zapach budzącej się do życia przyrody…

Albo – przygotuj plecak, sprawdź komplet szpilek do namiotu, przewietrz śpiwór po zimowym przechowywaniu, naostrz nóż. Zaimpregnuj buty, stuptuty, spodnie. Rzuć okiem na mapę lub GPS. Podejmij decyzję i ruszaj z nami po przygodę życia! Gwarantujemy, że nie będziesz się nudził. Możemy też zagwarantować, że nie będziesz odpoczywał w ten weekend. Będziesz zmęczony i głowa będzie Ci pękała. Od czego? Od masy wiedzy, którą dostaniesz od nas.

Pierwszy w Polsce i nadal niepowtarzalny kurs outdoorowej pierwszej pomocy czeka właśnie na Ciebie. Non-stop, dniem i nocą, w każdych warunkach atmosferycznych będziemy Cię uczyć jak uratować towarzysza podróży i siebie. Minimum teorii, maksimum praktyki – wszystko podane w wyjątkowo realistycznych pozoracjach. Masz pytania? Pisz, dzwoń, pytaj znajomych. Czekamy na Ciebie w Borneo!

Partnerzy OFA Przygoda

meindl_black_black stroke_txt

Najbliższe kursy, pokazy i imprezy

Zobacz więcej

Legenda:
 
wolne miejsca, na ten kurs możesz się zapisać w Warszawie, Poznaniu lub Krakowie
 

Dołącz do nas