kursy, szkolenia i eventydla firm i instytucji

kursy wstępne i okresowe w zakresie udzielania pierwszej pomocy dzieciom i dorosłym. Eventy i imprezy integracyjne. Dla małych i dużych firm, instytucji, szkół i przedszkoli na terenie Polski.

kursy i szkoleniaspecjalistyczne

seminaria dla lekarzy, medyków i nauczycieli. Kursy obowiązkowe i doszkalające, kursy doskonalące dla ratowników medycznych. Przyznajemy punkty edukacyjne.

kursy pierwszej pomocy

niedrogie kursy pierwszej pomocy dla każdego. Dużo praktyki, ciekawa teoria, zaangażowani instruktorzy. Zabierz znajomych i rodzinę do Medaid lub zaproś nas do siebie.

szkoleniaplenerowe

kursy i obozy outdoor dla podróżników, sportowców, ludzi aktywnych i pozytywnie zakręconych. OFA Yeti, Przygoda i Lost - zima, lato, jesień, wiosna. Krew, pot, łzy i adrenalina!

kwalifikowana pierwsza pomockpp i recertyfikacja

kursy KPP i recertyfikacyjne dla WOPR, OSP, GOPR, TOPR, Policji, PSP, SG i BOR. Seminaria doszkalające. Część praktyczna dopasowana do warunków pracy służb.

Miś Medaidekwarsztaty dla dzieci

Organizujemy szereg warsztatów, pokazów i kursów dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. W zależności od potrzeby zajęcia prowadzą ratownicy medyczni, strażacy, policjanci.

Ofa JURA, Rzędkowice

Termin

18.10.2019 (godz. 08:00)20.10.2019

Miejsce

Rzędkowice
. pokaż mapę ↓

Ładowanie mapy...

zwiń ↑

OFA Jura

18.10.2019 – 20.10.2019

Z dużym entuzjazmem przyglądamy się wzrastającej popularności wspinaczki skałkowej. Sport ten nie jest już zarezerwowany wyłącznie dla wtajemniczonego grona „łojantów”. Fakt jest taki – wspinanie stało się modne, coraz więcej firm produkujących sprzęt i odzież to dostrzega, tworzą się nowe obiekty ze sztucznymi ściankami, jak po deszczu powstają kluby i sekcje sportowe dla dzieci i dorosłych. Prawdziwa jednak zabawa, zaczyna się wraz z rozpoczęciem wyjazdów w skały. Zabawa przyjemna, lecz obarczona sporym ryzykiem. Odpadnięcia skutkujące urazami głowi, połamania kończyn, „gleby” z obrażeniami wewnętrznymi, piękne chwyty na „klamie”…  z gniazdem szerszeni, spadające kamienie…  Zespoły ratunkowe będą wiedzieć jak postępować w takiej sytuacji – oczywiście kiedy już dotrą na miejsce – za kwadrans, dwa, może godzinę lub więcej. Do tego czasu asekurujesz życie i zdrowie swojego partnera od liny. Będziesz działał czy krzykniesz „blok”?

Najbliższe kursy, pokazy i imprezy

Zobacz więcej

Legenda:
 
wolne miejsca, na ten kurs możesz się zapisać w Warszawie, Poznaniu lub Krakowie
 

Dołącz do nas