kursy, szkolenia i eventydla firm i instytucji

kursy wstępne i okresowe w zakresie udzielania pierwszej pomocy dzieciom i dorosłym. Eventy i imprezy integracyjne. Dla małych i dużych firm, instytucji, szkół i przedszkoli na terenie Polski.

kursy i szkoleniaspecjalistyczne

seminaria dla lekarzy, medyków i nauczycieli. Kursy obowiązkowe i doszkalające, kursy doskonalące dla ratowników medycznych. Przyznajemy punkty edukacyjne.

kursy pierwszej pomocy

niedrogie kursy pierwszej pomocy dla każdego. Dużo praktyki, ciekawa teoria, zaangażowani instruktorzy. Zabierz znajomych i rodzinę do Medaid lub zaproś nas do siebie.

szkoleniaplenerowe

kursy i obozy outdoor dla podróżników, sportowców, ludzi aktywnych i pozytywnie zakręconych. OFA Yeti, Przygoda i Lost - zima, lato, jesień, wiosna. Krew, pot, łzy i adrenalina!

kwalifikowana pierwsza pomockpp i recertyfikacja

kursy KPP i recertyfikacyjne dla WOPR, OSP, GOPR, TOPR, Policji, PSP, SG i BOR. Seminaria doszkalające. Część praktyczna dopasowana do warunków pracy służb.

Miś Medaidekwarsztaty dla dzieci

Organizujemy szereg warsztatów, pokazów i kursów dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. W zależności od potrzeby zajęcia prowadzą ratownicy medyczni, strażacy, policjanci.

Kurs pierwszej pomocy dla pracowników (podstawowy) Poznań / Czwartek ratowniczy

Termin

28.02.2019 (godz. 08:00)28.02.2019

Miejsce

Poznań
Krzywa 17 pokaż mapę ↓

Ładowanie mapy...

zwiń ↑

Czwartek ratowniczy – kurs podstawowy.

Cena – 130 PLN brutto/os.

Zapraszamy na siedmiogodzinny podstawowy kurs pierwszej pomocy, przeznaczony dla pracowników firm i instytucji, którzy są wyznaczeni do udzielania pierwszej pomocy. Gwarantujemy, że zajęcia odbędą się bez względu na liczbę uczestników – termin nie zostanie zmieniony.

Po szkoleniu wystawiamy fakturę VAT oraz zaświadczenie honorowane przez instytucje prowadzące kontrole pracodawców.

Kurs składa się z krótkiej części teoretycznej oraz praktyki prowadzonej przez doświadczonego ratownika (lub ratowników – w zależności od liczby uczestników).

Gwarantujemy rzetelne przeprowadzenie zajęć, przerobienie całego materiału (program kursu) oraz zapewnienie odpowiedniej ilości i jakości sprzętu (szkolenie odbywa się w siedzibie Medaid).

Zajęcia prowadzą instruktorzy mający duże doświadczenie ratownicze oraz dydaktyczne, potwierdzone pozytywnymi opiniami uczestników wcześniejszych szkoleń (referencje).

Uwaga: w przypadku małej liczby uczestników kurs zostanie skrócony (instruktor może poświęcić więcej czasu każdej osobie, co przyspiesza ćwiczenia).

Płatności przyjmujemy przelewem lub gotówką.

 Kurs podstawowy

Jak zapisać pracownika/pracowników na kurs?

1. Wypełnij formularz znajdujący się poniżej.
2. Na podany adres mailowy otrzymasz automatyczną odpowiedź.
3. Najpóźniej 7 dni przed datą kursu otrzymasz mailem szczegóły płatności.
4. Jeżeli masz dodatkowe pytania zadzwoń do nas w godz. 8 – 16 (pon. – pt.) lub napisz na kursy@medaid.pl

TUTAJ ZNAJDZIESZ OPIS SZCZEGÓŁÓW ORGANIZACYJNYCH ORAZ PROGRAM KURSU KWALIFIKOWANEJ PIERWSZEJ POMOCY (KPP)

Najbliższe kursy, pokazy i imprezy

Zobacz więcej

Legenda:
 
wolne miejsca, na ten kurs możesz się zapisać w Warszawie, Poznaniu lub Krakowie
 

Dołącz do nas