kursy, szkolenia i eventydla firm i instytucji

kursy wstępne i okresowe w zakresie udzielania pierwszej pomocy dzieciom i dorosłym. Eventy i imprezy integracyjne. Dla małych i dużych firm, instytucji, szkół i przedszkoli na terenie Polski.

kursy i szkoleniaspecjalistyczne

seminaria dla lekarzy, medyków i nauczycieli. Kursy obowiązkowe i doszkalające, kursy doskonalące dla ratowników medycznych. Przyznajemy punkty edukacyjne.

kursy pierwszej pomocy

niedrogie kursy pierwszej pomocy dla każdego. Dużo praktyki, ciekawa teoria, zaangażowani instruktorzy. Zabierz znajomych i rodzinę do Medaid lub zaproś nas do siebie.

szkoleniaplenerowe

kursy i obozy outdoor dla podróżników, sportowców, ludzi aktywnych i pozytywnie zakręconych. OFA Yeti, Przygoda i Lost - zima, lato, jesień, wiosna. Krew, pot, łzy i adrenalina!

kwalifikowana pierwsza pomockpp i recertyfikacja

kursy KPP i recertyfikacyjne dla WOPR, OSP, GOPR, TOPR, Policji, PSP, SG i BOR. Seminaria doszkalające. Część praktyczna dopasowana do warunków pracy służb.

Miś Medaidekwarsztaty dla dzieci

Organizujemy szereg warsztatów, pokazów i kursów dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. W zależności od potrzeby zajęcia prowadzą ratownicy medyczni, strażacy, policjanci.

Piknik MyMamy 2/6

Termin

30.06.2019 (godz. 11:00)30.06.2019

Miejsce

Kraków
Dworek Białoprądnicki pokaż mapę ↓

Mapa niedostępna
zwiń ↑

Kurs_pierwszej_pomocy_poznan_warszawa_10

Razem z MyMamy.pl wyruszamy w Polskę. W wakacje będziemy współtworzyć Pikniki w Warszawie, Poznaniu oraz Krakowie. W Naszym namiocie wykwalifikowany ratownik medyczny odpowie na pytania co robić w sytuacjach gdy zdrowie lub życie Twojego dziecka jest zagrożone. Zachłyśnięcie, atak paniki lub bezdechu?! Nie wiesz co zrobić ? My Ci powiemy! A o 12:30 i 14:00 do Naszego punktu zapraszamy Najmłodszych a i one poznają podstawy pierwszej pomocy.

Najbliższe kursy, pokazy i imprezy

Zobacz więcej

Legenda:
 
wolne miejsca, na ten kurs możesz się zapisać w Warszawie, Poznaniu lub Krakowie
 

Dołącz do nas