Koncert Wujka Ogórka

Koncert Wujka Ogórka

Cudownie!

Nareszcie nastał czas, kiedy można się spotkać na koncertach i eventach. Zapraszamy zatem 28 czerwca, w niedzielę na wyjątkowe rozpoczęcie wakacji. Po pierwsze Wasze dzieci będą mogły zdobyć wiedzę w zakresie pierwszej pomocy, po drugie spędzicie fantastyczne chwile z piosenkami Wujka Ogórka. Razem ze swoimi dwoma muzykami, Wujkiem Łukaszem i Wujkiem Pawłem zagrają piosenki z ostatnich dwóch płyt („Podróże Wujka Ogórka”, „Wesoły Mrówkojad”), które po koncercie będzie można zdobyć z autografami. Jeśli będzie trzeba to na pewno zagrają i wcześniejsze hity z „Dzikim zachodem” i „Piratami” na czele.

Ekipa Medaid przeprowadzi warsztaty dla dzieci, które pomogą oswoić się z tematem pierwszej pomocy oraz rozwijać w nich od najmłodszych lat poczucie obowiązku niesienia pomocy innym. Odbędą się ćwiczenia, w trakcie których dzieci stają się ratownikami, koordynatorami działań polegającymi na udzieleniu pierwszej pomocy osobie poszkodowanej, w roli główniej nasz Miś Medaidek.

Wszystko odbędzie się w rodzinnej atmosferze w ogrodzie przy ulicy Malwowej 37A w Poznaniu, gdzie będą na Was czekały koce i pufy. Weźcie ze sobą coś do picia, a i ciasto mile widziane. Ilość miejsc ograniczona przez zaostrzenia wychodzące z góry, 150 miejsc. Bilety w cenie 10 zł od osoby można zakupić klikając w link i wybierając godzinę 12:00 lub 16:00.

Spotkajmy się i spędźmy tę niedzielę najlepiej jak się da! Oczywiście koniecznym warunkiem jest dobra pogoda, w przypadku deszczu lub burzy będziemy zmuszeni przełożyć wydarzenie, a bilety przedłużają swoją ważność.

 

Masz pytania?

Napisz do nas lub zadzwoń, chętnie udzielimy Ci dodatkowych informacji.

osoby do kontaktu
osoby do kontaktu
osoby do kontaktu
Treść wiadomości

Lub zadzwoń do nas

Joanna Walczak
(pn.-pt. 7-15)

kom. +48 502 335 151
e-mail: kursy@medaid.pl

Program i zakres szkolenia

Warsztaty z Misiem Medaidkiem

Program:

  • Niebezpieczeństwa w domu
  • Sytuacje, w których trzeba wezwać pogotowie
  • Zasada wybierania numeru 112
  • Wzywanie pogotowia ratunkowego
  • Rozmowa z dyspozytorem
  • Sprawdzanie stanu świadomości
  • Udrażnianie dróg oddechowych
  • Resuscytacja Krążeniowo-Oddechowa
  • Bezpieczeństwo własne
  • Znam i wiem do czego służy sprzęt ratowniczy.

kursy, szkolenia i eventydla firm i instytucji

kursy wstępne i okresowe w zakresie udzielania pierwszej pomocy dzieciom i dorosłym. Eventy i imprezy integracyjne. Dla małych i dużych firm, instytucji, szkół i przedszkoli na terenie Polski.

kursy i szkoleniaspecjalistyczne

seminaria dla lekarzy, medyków i nauczycieli. Kursy obowiązkowe i doszkalające, kursy doskonalące dla ratowników medycznych. Przyznajemy punkty edukacyjne.

kursy pierwszej pomocy

niedrogie kursy pierwszej pomocy dla każdego. Dużo praktyki, ciekawa teoria, zaangażowani instruktorzy. Zabierz znajomych i rodzinę do Medaid lub zaproś nas do siebie.

szkoleniaplenerowe

kursy i obozy outdoor dla podróżników, sportowców, ludzi aktywnych i pozytywnie zakręconych. OFA Yeti, Przygoda i Lost – zima, lato, jesień, wiosna. Krew, pot, łzy i adrenalina!

kwalifikowana pierwsza pomockpp i recertyfikacja

kursy KPP i recertyfikacyjne dla WOPR, OSP, GOPR, TOPR, Policji, PSP, SG i SOP. Seminaria doszkalające. Część praktyczna dopasowana do warunków pracy służb. Kursy KPP dla laików.

szkoły, przedszkola, rodzinywarsztaty dla dzieci

cykle szkoleniowe, pokazy i kursy pierwszej pomocy dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Miś Medaidek, ratownicza klasa, ścieżka życia, pikniki, rodzinne warsztaty.