kursy, szkolenia i eventydla firm i instytucji

kursy wstępne i okresowe w zakresie udzielania pierwszej pomocy dzieciom i dorosłym. Eventy i imprezy integracyjne. Dla małych i dużych firm, instytucji, szkół i przedszkoli na terenie Polski.

kursy i szkoleniaspecjalistyczne

seminaria dla lekarzy, medyków i nauczycieli. Kursy obowiązkowe i doszkalające, kursy doskonalące dla ratowników medycznych. Przyznajemy punkty edukacyjne.

kursy pierwszej pomocy

niedrogie kursy pierwszej pomocy dla każdego. Dużo praktyki, ciekawa teoria, zaangażowani instruktorzy. Zabierz znajomych i rodzinę do Medaid lub zaproś nas do siebie.

szkoleniaplenerowe

kursy i obozy outdoor dla podróżników, sportowców, ludzi aktywnych i pozytywnie zakręconych. OFA Yeti, Przygoda i Lost - zima, lato, jesień, wiosna. Krew, pot, łzy i adrenalina!

kwalifikowana pierwsza pomockpp i recertyfikacja

kursy KPP i recertyfikacyjne dla WOPR, OSP, GOPR, TOPR, Policji, PSP, SG i BOR. Seminaria doszkalające. Część praktyczna dopasowana do warunków pracy służb.

Miś Medaidekwarsztaty dla dzieci

Organizujemy szereg warsztatów, pokazów i kursów dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. W zależności od potrzeby zajęcia prowadzą ratownicy medyczni, strażacy, policjanci.

Symulator

Baner1


Symulator dachowania to mobilne urządzenie, z którym na życzenie dojeżdżamy do siedziby klienta. Można go wynająć na imprezy i pokazy w całej Polsce.


 


Wypadek komunikacyjny, w wyniku którego samochód obraca się wokół własnej osi i ląduje na dachu, to ekstremalna sytuacja, w której można stracić życie. Niestety, kierowcy w Polsce cały czas nie do końca przejmują się tym, co oznacza brawura na drodze.


⚠️ Zapnij pasy ⚠️

Od momentu skorzystania z symulatora już zawsze będziesz zapinać pasy


Symulator to nie wszystko!

 
Kurs pierwszej pomocy z elementami bezpieczeństwa na drodze Wyjątkowe imprezy integracyjne  Szkolenia i pokazy w plenerze Pikniki ratownicze

 


Wzbogaciliśmy ofertę naszych szkoleń o symulator dachowania, ponieważ chcemy, aby kursanci mieli możliwość przetestowania w bezpiecznych warunkach działającej na wyobraźnię atrakcji.

Tu nie chodzi jednak tylko o adrenalinę i emocje, ale przede wszystkim o cenną naukę, która będzie procentować na przyszłość.

Dopiero wisząc do góry nogami oraz obracając się wokół osi, człowiek uzmysławia sobie powagę takiego wypadku oraz znaczenie pasów bezpieczeństwa.

DSC_0015

Strabag mazury 22-05


Skorzystaj z symulatora dachowania!

Kontakt

Galeria

Najbliższe kursy, pokazy i imprezy

Zobacz więcej

Legenda:
 
wolne miejsca, na ten kurs możesz się zapisać w Warszawie, Poznaniu lub Krakowie
 

Dołącz do nas