kursy, szkolenia i eventydla firm i instytucji

kursy wstępne i okresowe w zakresie udzielania pierwszej pomocy dzieciom i dorosłym. Eventy i imprezy integracyjne. Dla małych i dużych firm, instytucji, szkół i przedszkoli na terenie Polski.

kursy i szkoleniaspecjalistyczne

seminaria dla lekarzy, medyków i nauczycieli. Kursy obowiązkowe i doszkalające, kursy doskonalące dla ratowników medycznych. Przyznajemy punkty edukacyjne.

kursy pierwszej pomocy

niedrogie kursy pierwszej pomocy dla każdego. Dużo praktyki, ciekawa teoria, zaangażowani instruktorzy. Zabierz znajomych i rodzinę do Medaid lub zaproś nas do siebie.

szkoleniaplenerowe

kursy i obozy outdoor dla podróżników, sportowców, ludzi aktywnych i pozytywnie zakręconych. OFA Yeti, Przygoda i Lost - zima, lato, jesień, wiosna. Krew, pot, łzy i adrenalina!

kwalifikowana pierwsza pomockpp i recertyfikacja

kursy KPP i recertyfikacyjne dla WOPR, OSP, GOPR, TOPR, Policji, PSP, SG i BOR. Seminaria doszkalające. Część praktyczna dopasowana do warunków pracy służb.

Miś Medaidekwarsztaty dla dzieci

Organizujemy szereg warsztatów, pokazów i kursów dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. W zależności od potrzeby zajęcia prowadzą ratownicy medyczni, strażacy, policjanci.

        Centrum Szkoleniowo-Usługowe Medaid w ramach swojej działalności oferuje profesjonalne usługi z zakresu  transportu sanitarnego i medycznego oraz kompleksowego zabezpieczenia medycznego wydarzenia ( w standardzie zespołów „S” i „P”).

 

  1. Oferujemy transport sanitarny i medyczny dla osób potrzebujących specjalistycznego środka transportu, na terenie całego kraju i za granicą.

Działalność ta  obejmuje :

  • kompleksową usługę BED-TO-BED
  • przewóz pacjenta ze szpitala do domu
  • przewóz pacjenta na badania, konsultacje, dializy
  • międzynarodowy transport chorych

W zależności od potrzeby, transport realizowany jest przez odpowiednio dobrany zespół: transport specjalistyczny typu „S” (lekarz specjalista, dwóch ratowników, kierowca) lub transport podstawowy typu ‘P” (dwóch ratowników ).

Do Państwa dyspozycji oddajemy ambulans mercedes sprinter,  dwa motocykle BMW GS 800 oraz Quad z noszami

CSU Medaid gwarantuje wykonanie usługi z należytą starannością, zgodne z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa

 

 

CSU Medaid oferuje Państwu duży i zgrany zespół przeszkolonych, wykwalifikowanych i doświadczonych ludzi wyposażony w sprzęt potrzebny do udzielenia szybkiej  profesjonalnej pomocy medycznej, który będzie czuwał nad bezpieczeństwem Państwa jako organizatorów oraz uczestników imprezy jaki również podczas transportu medycznego.

CSU Medaid wyróżnia punktualność, profesjonalizm i życzliwość.

Oferujemy również możliwość dodatkowego uatrakcyjnienia organizowanych imprez poprzez organizację: pokazów i nauki pierwszej pomocy dla dzieci oraz dorosłych oraz udostępniania ambulansu do wglądu dzieciom oraz dorosłym

 

IMG_5831

 

Oferta kompleksowego zabezpieczenie medycznego wydarzenia skierowana jest do organizatorów imprez masowych sportowych i artystyczno-rozrywkowych, ale również mniejszych przedsięwzięć o charakterze rekreacyjnym, towarzyskim, religijnym i innym.

Do charakteru wydarzenia dopasujemy odpowiednio wyposażony zespół medyczny: karetka sanitarna z zespołem wyjazdowym „P” lub karetka sanitarna z zespołem wyjazdowym „S”, patrole ratownicze, punkt pomocy medycznej.

Służymy fachową pomocą w określeniu koniecznego poziomu zasobów

 

IMG_5833