Krótko, zwięźle i na temat: potrzebuję Twojej pomocy.
Na co dzień ja i mój zespół pomagamy ratować ludzkie życie. Teraz ja proszę o Twoje wsparcie.
Przygotowujemy serię materiałów edukacyjnych na temat ratowania życia czyli pierwszej pomocy, apteczek i potrzebnego wyposażenia. Jestem przekonany, że te informacje dla wielu z was będą przełomowe.
Mam już wstępnie zarys tego co chcemy przekazać, jednak poznając Twoje potrzeby ustalimy co jest dla Ciebie najważniejsze w temacie ratowania ludzkiego życia.
Od kilkunastu lat moją wizją jest niesienie pomocy. Pomocy w trudnych i czasami skrajnych sytuacjach. Doskonale wiemy, że do momentu, gdy wszystko jest w porządku i życie płynie jak w „bajce” nie zastanawiasz się nad swoimi umiejętnościami pierwszej pomocy, a wakacje to czas, w którym większość z nas opuszcza miejsce zamieszkania. Czy to nabrać siły i energii do kolejnych wyzwań w pracy lub rozwoju firmy, czy po prostu zmienić miejsce by odsapnąć i nabrać dystansu.
I wyobraź sobie: jesteś w miejscu gdzie na Twojej drodze leży człowiek, który się nie daje znaków życia, a jeszcze przed chwilą mignęła Ci jego sylwetka przed oczami….nad basenem, na rowerze z dzieckiem. Co robisz? Działasz intuicyjnie? Stajesz jak zamrożony, ogarnia Cię panika i nie możesz się ruszyć?
Chcę się tą wiedzą podzielić i pokazać, że przy odrobinie silnej woli każdy się może tego nauczyć.
TY TEŻ!
Dlatego proszę, odpowiedz na kilka pytań.
Ankieta jest całkowicie anonimowa, więc możesz być absolutnie szczery.
Kliknij tutaj https://bit.ly/AnkietaUratujZycie i wypełnij ankietę.
W podziękowaniu za Twój czas i zaangażowanie mam dla Ciebie… Niespodziankę! Dostaniesz infografikę do pobrania na telefon i komputer. Pomoże ona Tobie zastosować odpowiednią metodę i kolejność działań, ratujących ludzkie życie.
Jeszcze jedno: jak tylko materiały będą gotowe, dostaniesz (o ile wyrazisz taką chęć) o nich informacje w pierwszej kolejności.
Bardzo dziękuję! Ściskamy i życzymy dużo energii.