Witamy w sali symulacji Medaid!

Sala symulacji

Czeka na Ciebie na naszej stronie, więc już teraz sprawdź, jak wygląda prawdziwe, profesjonalne centrum szkoleniowe z pierwszej pomocy!

W sali symulacji Medaid jesteśmy wyposażeni w nowoczesny sprzęt oraz systemy symulacyjne, które naśladują rzeczywiste sytuacje zagrożenia życia. Dzięki temu uczestnicy szkolenia mogą doświadczyć różnorodnych scenariuszy, począwszy od prostych przypadków, aż po bardziej skomplikowane i wymagające szybkiej reakcji.

Czy wiesz, że wielu ludzi obawia się udzielać pierwszej pomocy, bojąc się, że coś zrobią źle? W Medaid stawiamy na praktykę, dzięki której uczestnicy zyskują pewność siebie w działaniu. Nasi instruktorzy, z bogatym doświadczeniem w ratownictwie medycznym, prowadzą zajęcia w sposób angażujący, dbając o to, by każdy z uczestników czuł się pewnie i komfortowo.

Oferujemy szeroką gamę kursów, dostosowanych do różnych potrzeb i poziomów zaawansowania. Zarówno dla osób, które pierwszy raz zetknęły się z tematem pierwszej pomocy, jak i dla tych, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę.

Wspomniane wcześniej szkolenia na wysokości to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy pracują w trudnych warunkach lub chcą być przygotowani na ewentualne zagrożenia podczas wspinaczki górskiej czy innych aktywności związanych z wysokością.

Zapraszamy do odwiedzenia nas osobiście, aby poznać nasze podejście do nauki i doświadczyć na własnej skórze, jak ważna jest umiejętność udzielania pierwszej pomocy. Nie czekaj, zapisz się już dziś i dołącz do grona osób, które wiedzą, jak ratować życie!

Masz pytania?

Napisz do nas lub zadzwoń, chętnie udzielimy Ci dodatkowych informacji.

osoby do kontaktu
osoby do kontaktu
osoby do kontaktu
Treść wiadomości

Lub zadzwoń do nas

Joanna Walczak
(pn.-pt. 7-15)

kom. +48 502 335 151
e-mail: kursy@medaid.pl

Kalendarz szkoleń i kursów ratownictwa

kursy, szkolenia i eventydla firm i instytucji

kursy wstępne i okresowe w zakresie udzielania pierwszej pomocy dzieciom i dorosłym. Eventy i imprezy integracyjne. Dla małych i dużych firm, instytucji, szkół i przedszkoli na terenie Polski.

kursy i szkoleniaspecjalistyczne

seminaria dla lekarzy, medyków i nauczycieli. Kursy obowiązkowe i doszkalające, kursy doskonalące dla ratowników medycznych. Przyznajemy punkty edukacyjne.

szkoleniawiatrowe GWO

certyfikowane kursy i szkolenia dla specjalistów, wykonujących pracę na wysokości.FA,EFA,

kursy pierwszej pomocy

niedrogie kursy pierwszej pomocy dla każdego. Dużo praktyki, ciekawa teoria, zaangażowani instruktorzy. Zabierz znajomych i rodzinę do Medaid lub zaproś nas do siebie.

szkoleniaplenerowe

kursy i obozy outdoor dla podróżników, sportowców, ludzi aktywnych i pozytywnie zakręconych. OFA Yeti, Przygoda i Lost - zima, lato, jesień, wiosna. Krew, pot, łzy i adrenalina!

kursy i szkoleniainstruktorskie

szkolenie dla przyszłych instruktorów pierwszej pomocy.

kwalifikowana pierwsza pomockpp i recertyfikacja

kursy KPP i recertyfikacyjne dla WOPR, OSP, GOPR, TOPR, Policji, PSP, SG i SOP. Seminaria doszkalające. Część praktyczna dopasowana do warunków pracy służb. Kursy KPP dla laików.

szkoły, przedszkola, rodzinywarsztaty dla dzieci

cykle szkoleniowe, pokazy i kursy pierwszej pomocy dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Miś Medaidek, ratownicza klasa, ścieżka życia, pikniki, rodzinne warsztaty.

kursy i szkoleniastrzeleckie

od podstaw dla osób nie mających wcześniej kontaktu z bronią palną, aż po zaawansowane szkolenia przeznaczone dla chcących udoskonalić swoje umiejętności strzeleckie.