O nas

od 20 Lat inspirujemy do działania i uczymy jak skutecznie ratować życie.
Inspirujemy, kreujemy i wyznaczamy nowe kierunki w kursach ratowniczych.

Dążymy do rozpowszechniania wiedzy o pierwszej pomocy z wykorzystaniem najnowszych technologii, wierzymy że dzięki temu zwiększymy przeżywalność po zatrzymaniu krążenia w Polsce. Naszym celem jest aby każdy był gotowy do udzielenia skutecznej pierwszej pomocy w każdej sytuacji.

Podchodzimy innowacyjnie do wyzwań w świecie ratowniczym. Dlatego nasza Kadra nieustannie podnosi jakość swoich kursów pierwszej pomocy poprzez wykorzystanie najnowszych osiągnięć naukowych i badań. Nasze szkolenia są nie tylko praktyczne, ale także oparte na solidnych fundamentach teoretycznych, dzięki czemu nasi uczestnicy zdobywają kompleksową wiedzę na temat udzielania pierwszej pomocy.

Łączymy TEORIĘ Z PRAKTYKĄ i dostarczamy skuteczne narzędzia zwiększające efektywność działań ratowniczych. Jesteśmy producentem apteczek ratowniczych które zostały zaprojektowane i wyposażone na bazie naszego 20 letniego doświadczenia ratowniczego. A następnie sprawdzone w praktyce. Od apteczki osobistej po rowerową motocyklową samochodową biurową torbę ratowniczą przez, zestaw przeciwwstrząsowy do gabinetów.

Masz pytania?


Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi specjalistami.

Medaid Sp. z o.o.
ul. Malwowa 37A 60-175 Poznań


Joanna Walczak – Biuro
Poznań (centrala)

Zapisy, płatności, potwierdzenia rezerwacji, szczegółowe informacje o kursach i zaświadczeniach


+48 502 335 151
kursy@medaid.pl

Przejdź do strony Kontakt
Napisz wiadomość
osoby do kontaktu
osoby do kontaktu
osoby do kontaktu
Treść wiadomości