Wynajem sal szkoleniowych

Sale szkoleniowe

Sprzęt szkoleniowy
Defibrylator AED
Namiot pneumatyczny

MALWOWA 37A, POZNAŃ

SALE
SZKOLENIOWE

Wynajmij przestrzeń dopasowaną do Twoich potrzeb

 

Stworzyliśmy miejsce którym możemy podzielić się z Tobą. Zajęcia muzyczne, taneczne, joga, wykłady, spotkania firmowe to tylko namiastka tego co możesz zorganizować w naszych salach. Posiadamy dwie w pełni wyposażone, klimatyzowane i wentylowane mechanicznie sale. W przerwach można nabrać energii w przestrzeni gastronomicznej lub ogrodzie.

 

Nasze zalety:

Telewizor w każdej sali

Czasy niewyraźnego obrazu z migoczącego projektora bezpowrotnie minęły. Nasze sale zostały wyposażone w 65 calowe telewizory 4K. Możesz do niego podłączyć dysk z prezentacją lub użyć własnego komputera.

Przestrzeń gastronomiczna do Twojej dyspozycji

Każdemu potrzebna jest przerwa. Spędzisz ją w naszym ogrodzie lub przestrzeni gastronomicznej. Aneks kuchenny, kilka stolików i ekspres do kawy pozwolą nabrać energii.

Pomieszczenia wentylowane mechanicznie

Wentylacja mechaniczna o wydajności 1500 m^3/h pozwala zachować przyjemną atmosferę w budynku i zapewni komfort uczestnikom Twojego wydarzenia.

Wydajna klimatyzacja

W każdej sali zostały zamontowane klimatyzatory o wydajności 6 kW, które zapewnią odpowiednią temperaturę nawet podczas największych upałów.

Sale gotowe do działania

Obie sale są wyposażone w krzesła z pulpitami w ilości dopasowanej do liczby uczestników Twojego szkolenia. W każdej chwili możesz skorzystać z naszego ekranu lub odsunąć go na bok zapewniając sobie przestrzeń do działania.

Wsparcie techniczne

Podczas ważnych prezentacji nie ma miejsca na niepotrzebny stres. Nasza obsługa przygotuję sale do Twojego wydarzenia. Pomoże w sprawach technicznych. Podłączy komputer i zadba o prawidłowe działanie prezentacji.

 

Masz pytania?

Napisz do nas lub zadzwoń, chętnie udzielimy Ci dodatkowych informacji.

osoby do kontaktu
osoby do kontaktu
osoby do kontaktu
Treść wiadomości

Lub zadzwoń do nas

Joanna Walczak
(pn.-pt. 7-15)

kom. +48 502 335 151
e-mail: kursy@medaid.pl

Kalendarz szkoleń i kursów ratownictwa

kursy, szkolenia i eventydla firm i instytucji

kursy wstępne i okresowe w zakresie udzielania pierwszej pomocy dzieciom i dorosłym. Eventy i imprezy integracyjne. Dla małych i dużych firm, instytucji, szkół i przedszkoli na terenie Polski.

kursy i szkoleniaspecjalistyczne

seminaria dla lekarzy, medyków i nauczycieli. Kursy obowiązkowe i doszkalające, kursy doskonalące dla ratowników medycznych. Przyznajemy punkty edukacyjne.

szkoleniawiatrowe GWO

certyfikowane kursy i szkolenia dla specjalistów, wykonujących pracę na wysokości.FA,EFA,

kursy pierwszej pomocy

niedrogie kursy pierwszej pomocy dla każdego. Dużo praktyki, ciekawa teoria, zaangażowani instruktorzy. Zabierz znajomych i rodzinę do Medaid lub zaproś nas do siebie.

szkoleniaplenerowe

kursy i obozy outdoor dla podróżników, sportowców, ludzi aktywnych i pozytywnie zakręconych. OFA Yeti, Przygoda i Lost - zima, lato, jesień, wiosna. Krew, pot, łzy i adrenalina!

kursy i szkoleniainstruktorskie

szkolenie dla przyszłych instruktorów pierwszej pomocy.

kwalifikowana pierwsza pomockpp i recertyfikacja

kursy KPP i recertyfikacyjne dla WOPR, OSP, GOPR, TOPR, Policji, PSP, SG i SOP. Seminaria doszkalające. Część praktyczna dopasowana do warunków pracy służb. Kursy KPP dla laików.

szkoły, przedszkola, rodzinywarsztaty dla dzieci

cykle szkoleniowe, pokazy i kursy pierwszej pomocy dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Miś Medaidek, ratownicza klasa, ścieżka życia, pikniki, rodzinne warsztaty.

kursy i szkoleniastrzeleckie

od podstaw dla osób nie mających wcześniej kontaktu z bronią palną, aż po zaawansowane szkolenia przeznaczone dla chcących udoskonalić swoje umiejętności strzeleckie.