kursy, szkolenia i eventydla firm i instytucji

kursy wstępne i okresowe w zakresie udzielania pierwszej pomocy dzieciom i dorosłym. Eventy i imprezy integracyjne. Dla małych i dużych firm, instytucji, szkół i przedszkoli na terenie Polski.

kursy i szkoleniaspecjalistyczne

seminaria dla lekarzy, medyków i nauczycieli. Kursy obowiązkowe i doszkalające, kursy doskonalące dla ratowników medycznych. Przyznajemy punkty edukacyjne.

kursy pierwszej pomocy

niedrogie kursy pierwszej pomocy dla każdego. Dużo praktyki, ciekawa teoria, zaangażowani instruktorzy. Zabierz znajomych i rodzinę do Medaid lub zaproś nas do siebie.

szkoleniaplenerowe

kursy i obozy outdoor dla podróżników, sportowców, ludzi aktywnych i pozytywnie zakręconych. OFA Yeti, Przygoda i Lost - zima, lato, jesień, wiosna. Krew, pot, łzy i adrenalina!

kwalifikowana pierwsza pomockpp i recertyfikacja

kursy KPP i recertyfikacyjne dla WOPR, OSP, GOPR, TOPR, Policji, PSP, SG i BOR. Seminaria doszkalające. Część praktyczna dopasowana do warunków pracy służb.

Miś Medaidekwarsztaty dla dzieci

Organizujemy szereg warsztatów, pokazów i kursów dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. W zależności od potrzeby zajęcia prowadzą ratownicy medyczni, strażacy, policjanci.

Najbliższy termin: Poznań 24.01.2020 (piątek) o 16:00 szczegóły i rezerwacja »

Warszawa 24.01.2020 (piątek) o 16:00 szczegóły i rezerwacja »
więcej terminów »

Program kursu przypominającego (recertyfikacji) KPP w większości pokrywa się z programem pełnego szkolenia z zakresu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy.

W przypadku recertyfikacji zajęcia prowadzone są wyłącznie w formie ćwiczeń i symulacji.

W kursie przypominającym KPP mogą wziąć udział ratownicy, którzy zdali w dowolnym terminie egzamin z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy.

Kursy recertyfikacyjne otwarte organizujemy w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Gdańsku i Gdyni.

Szkolenia dla grup zorganizowanych prowadzimy w każdej części Polski, w sprawie ustalenia terminu i szczegółów prosimy o kontakt z biurem w Warszawie lub Poznaniu.

Recertyfikacja KPP - Kurs przypominający z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy

Kurs przypominający z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy (tzw. Recertyfikacja KPP) składa się wyłącznie z działań praktycznych, objętych programem KPP.

Zakres Czas Cena

Szkolenie ma na celu odświeżenie wiadomości i umiejętności z zakresu kursu KPP oraz przygotowuje do zdania egzaminu. Cena obejmuje udział w egzaminie.

16h 250 PLN/os.

Jak zapisać się na kurs pierwszej pomocy?

  • wybierz z menu powyżej kurs odpowiadający Twoim potrzebom,
  • znajdź w opisie kursu lub w kalendarzu dogodny termin i miejsce (Poznań, Warszawa lub Kraków),
  • i/lub niebieska czcionka oznacza wolne miejsca, pozostałe kursy są zamknięte (brak miejsc lub termin dla grupy zorganizowanej),
  • link w kalendarzu lub opisie kursu poprowadzi Cię do formularza rejestracji, wypełnij go,
  • na podany adres mailowy otrzymasz automatyczną odpowiedź (w przypadku Gmaila sprawdź folder ze spamem),
  • po kilku lub kilkunastu dniach (w zależności od terminu szkolenia) otrzymasz e-mail ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi kursu oraz płatności. Jeżeli wiadomość nie dojdzie, prosimy o kontakt z biurem na 4 dni przed kursem,
  • jeżeli masz problem z rejestracją, dodatkowe pytania lub chcesz ustalić własny termin, zadzwoń do nas lub napisz na kursy@medaid.pl;
  • REGULAMIN KURSÓW
Legenda:
 
wolne miejsca, na ten kurs możesz się zapisać w Warszawie, Poznaniu lub Krakowie