Zespół szkoleniowy Medaid

Działamy z pasją i tego uczymy

Medaid to zespół praktyków, którzy każdą wolną chwilę poświęcają ratownictwu. Szkolimy innych i siebie, nieustannie szukamy nowych rozwiązań, scenariuszy akcji ratowniczych i sposobów na propagowanie wiedzy o udzielaniu pierwszej pomocy. Każdy instruktor prowadzący zajęcia w Medaid posiada wykształcenie medyczne – zatrudniamy ratowników medycznych, pielęgniarki i lekarzy, w szczególnych przypadkach zajęcia prowadzą strażacy.
Jesteśmy otwarci na współpracę i dzielenie się wiedzą, dzięki czemu bierzemy udział w szkoleniach Policji, PSP i OSP, symulacjach buntów, pożarów i wypadków podróżniczych. Te ostatnie zaowocowały powstaniem OFA (Outdoor First Aid) – projektu szkolenia polskich podróżników wyruszających w niedostępne rejony świata.

Jednak wiedza i umiejętności to nie wszystko. Dbamy o to, by nasi instruktorzy potrafili je przekazać, zainteresować grupę ciekawymi anegdotami i przykładami z życia, których niestety nie brakuje. Uczestnicy cenią i chętnie słuchają praktyków, którzy na co dzień ratują ludzi.
Szkolenia podstawowe i zaawansowane to tylko część naszej oferty – należymy do grona firm posiadających uprawnienia do organizacji kursów KPP (Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy) dla laików oraz dla jednostek wspierających system Państwowego Ratownictwa Medycznego (Policja, OSP, WOPR, GOPR, Straż Miejska i in.). Doświadczenie zdobyte podczas szkoleń tego typu wykorzystujemy podczas pozostałych kursów, podnosząc tym samym ich atrakcyjność.

Tomasz Liber

Barbara Karaśkiewicz

Adam Lemański

Maciej Dyktyński

Mateusz Rzeczkowski

Paweł Zaręba

Adam Woźnica

Artur Skobel

Sylwia Andrzejewska

Sławomir Voelkel

Julia Włudzik

Aleksandra Wielik-Nowak

Dariusz Nowak

Tomasz Przysiecki

Justyna Dynowska

Damian Lejman

Miłosz Karaś

Grzegorz Majsner

Piotr Zawadzki

Laurencja Kurkiewicz

Robert Fąfara

Iwona Kochman