kursy, szkolenia i eventydla firm i instytucji

kursy wstępne i okresowe w zakresie udzielania pierwszej pomocy dzieciom i dorosłym. Eventy i imprezy integracyjne. Dla małych i dużych firm, instytucji, szkół i przedszkoli na terenie Polski.

kursy i szkoleniaspecjalistyczne

seminaria dla lekarzy, medyków i nauczycieli. Kursy obowiązkowe i doszkalające, kursy doskonalące dla ratowników medycznych. Przyznajemy punkty edukacyjne.

kursy pierwszej pomocy

niedrogie kursy pierwszej pomocy dla każdego. Dużo praktyki, ciekawa teoria, zaangażowani instruktorzy. Zabierz znajomych i rodzinę do Medaid lub zaproś nas do siebie.

szkoleniaplenerowe

kursy i obozy outdoor dla podróżników, sportowców, ludzi aktywnych i pozytywnie zakręconych. OFA Yeti, Przygoda i Lost - zima, lato, jesień, wiosna. Krew, pot, łzy i adrenalina!

kwalifikowana pierwsza pomockpp i recertyfikacja

kursy KPP i recertyfikacyjne dla WOPR, OSP, GOPR, TOPR, Policji, PSP, SG i BOR. Seminaria doszkalające. Część praktyczna dopasowana do warunków pracy służb.

Miś Medaidekwarsztaty dla dzieci

Organizujemy szereg warsztatów, pokazów i kursów dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. W zależności od potrzeby zajęcia prowadzą ratownicy medyczni, strażacy, policjanci.

Zespół szkoleniowy Medaid

DZIAŁAMY Z PASJĄ I TEGO UCZYMY

Medaid to zespół praktyków, którzy każdą wolną chwilę poświęcają ratownictwu. Szkolimy innych i siebie, nieustannie szukamy nowych rozwiązań, scenariuszy akcji ratowniczych i sposobów na propagowanie wiedzy o udzielaniu pierwszej pomocy. Każdy instruktor prowadzący zajęcia w Medaid posiada wykształcenie medyczne – zatrudniamy ratowników medycznych, pielęgniarki i lekarzy, w szczególnych przypadkach zajęcia prowadzą strażacy.

Jesteśmy otwarci na współpracę i dzielenie się wiedzą, dzięki czemu bierzemy udział w szkoleniach Policji, PSP i OSP, symulacjach buntów, pożarów i wypadków podróżniczych. Te ostatnie zaowocowały powstaniem OFA (Outdoor First Aid) – projektu szkolenia polskich podróżników wyruszających w niedostępne rejony świata.

Jednak wiedza i umiejętności to nie wszystko. Dbamy o to, by nasi instruktorzy potrafili je przekazać, zainteresować grupę ciekawymi anegdotami i przykładami z życia, których niestety nie brakuje. Uczestnicy cenią i chętnie słuchają praktyków, którzy na co dzień ratują ludzi.

Szkolenia podstawowe i zaawansowane to tylko część naszej oferty – należymy do grona firm posiadających uprawnienia do organizacji kursów KPP (Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy) dla jednostek wspierających system Państwowego Ratownictwa Medycznego (Policja, OSP, WOPR, GOPR, Straż Miejska i in.). Doświadczenie zdobyte podczas szkoleń tego typu wykorzystujemy podczas pozostałych kursów, podnosząc tym samym ich atrakcyjność.