Zespół szkoleniowy Medaid

Działamy z pasją i tego uczymy

Medaid to zespół praktyków, którzy każdą wolną chwilę poświęcają ratownictwu. Szkolimy innych i siebie, nieustannie szukamy nowych rozwiązań, scenariuszy akcji ratowniczych i sposobów na propagowanie wiedzy o udzielaniu pierwszej pomocy. Każdy instruktor prowadzący zajęcia w Medaid posiada wykształcenie medyczne – zatrudniamy ratowników medycznych, pielęgniarki i lekarzy, w szczególnych przypadkach zajęcia prowadzą strażacy.
Jesteśmy otwarci na współpracę i dzielenie się wiedzą, dzięki czemu bierzemy udział w szkoleniach Policji, PSP i OSP, symulacjach buntów, pożarów i wypadków podróżniczych. Te ostatnie zaowocowały powstaniem OFA (Outdoor First Aid) – projektu szkolenia polskich podróżników wyruszających w niedostępne rejony świata.

Jednak wiedza i umiejętności to nie wszystko. Dbamy o to, by nasi instruktorzy potrafili je przekazać, zainteresować grupę ciekawymi anegdotami i przykładami z życia, których niestety nie brakuje. Uczestnicy cenią i chętnie słuchają praktyków, którzy na co dzień ratują ludzi.
Szkolenia podstawowe i zaawansowane to tylko część naszej oferty – należymy do grona firm posiadających uprawnienia do organizacji kursów KPP (Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy) dla laików oraz dla jednostek wspierających system Państwowego Ratownictwa Medycznego (Policja, OSP, WOPR, GOPR, Straż Miejska i in.). Doświadczenie zdobyte podczas szkoleń tego typu wykorzystujemy podczas pozostałych kursów, podnosząc tym samym ich atrakcyjność.

Administracja

Nasz zespół to nie tylko osoby, które spotykacie na kursach, ale także Ci z którymi słyszycie się przez telefon lub wymieniacie maile. Zawsze gotowi, aby odpowiedzieć na Wasze pytanie lub przybliżyć naszą ofertę szkoleniową.

Tomasz Liber

Przemysław Maciążek

Katarzyna Berka

Kamila Kmiecik

Joanna Walczak

Instruktorzy

Maciej Adamczyk

Maciej Dyktyński

Mateusz Rzeczkowski

Paweł Zaręba

Robert Chudy

Rafał Niemiec

Adam Woźnica

Sławomir Voelkel

Julia Włudzik

Aleksandra Wielik-Nowak

Michał Witkowski

Dariusz Nowak

Dawid Pilewski

Damian Lejman

Miłosz Karaś

Dawid Słaby

Łukasz Elantkowski

Laurencja Kurkiewicz

Robert Fąfara

Grzegorz Majsner

Ewa Wasielewska

Tomasz Przysiecki