GWO First Aid

GWO Enhanced First Aid

GWO First Aid

GWO First Aid

Szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przeznaczone dla techników obsługujących turbiny wiatrowe oraz pozostałych osób, których praca jest związana z tą branżą.Zajęcia prowadzone są przez czynnych zawodowo ratowników medycznych, składają się z dwóch modułów – podstawowego i rozszerzonego. Organizatorem jest akredytowany ośrodek szkoleniowy GWO.

Celem tego modułu jest umożliwienie uczestnikom udzielania bezpiecznej i skutecznej pierwszej pomocy w przemyśle turbin wiatrowych/środowisku WTG, zgodnie ze standardami szkolenia pierwszej pomocy GWO, poprzez szkolenie teoretyczne i praktyczne. Ponadto, szkolenie to umożliwi uczestnikowi wykonanie resuscytacji krążeniowo-oddechowej (CPR) i użycie automatycznego defibrylatora zewnętrznego (AED).

 

 

 

Masz pytania?

Napisz do nas lub zadzwoń, chętnie udzielimy Ci dodatkowych informacji.

osoby do kontaktu
osoby do kontaktu
osoby do kontaktu
Treść wiadomości

Lub zadzwoń do nas

Joanna Walczak
(pn.-pt. 7-15)

kom. +48 502 335 151
e-mail: kursy@medaid.pl

Program i zakres szkolenia

Szkolenie 2 dniowe
Ważność certyfikatu 2 lata

  • Uczestnicy są w stanie zidentyfikować i wyjaśnić prawidłowe funkcje, normalne oznaki i objawy poważnych i drobnych urazów oraz chorób związanych z ludzkim ciałem.
  • Uczestnicy są w stanie zademonstrować zrozumienie i prawidłową kolejność postępowania w nagłych wypadkach w środowisku WTG.
  • Uczestnicy są w stanie zademonstrować prawidłowe udzielenie pierwszej pomocy ratującej życie przy użyciu podstawowego schematu „C” A-B-C, w tym użycie automatycznego defibrylatora zewnętrznego (AED).
  • Uczestnicy są w stanie zademonstrować prawidłowe wykonanie wywiadu z poszkodowanym i prawidłową ocenę stanu poszkodowanego.
  • Uczestnicy są w stanie zademonstrować prawidłowe użycie sprzętu pierwszej pomocy w scenariuszu pierwszej pomocy.

Kalendarz szkoleń i kursów ratownictwa

kursy, szkolenia i eventydla firm i instytucji

kursy wstępne i okresowe w zakresie udzielania pierwszej pomocy dzieciom i dorosłym. Eventy i imprezy integracyjne. Dla małych i dużych firm, instytucji, szkół i przedszkoli na terenie Polski.

kursy i szkoleniaspecjalistyczne

seminaria dla lekarzy, medyków i nauczycieli. Kursy obowiązkowe i doszkalające, kursy doskonalące dla ratowników medycznych. Przyznajemy punkty edukacyjne.

szkoleniawiatrowe GWO

certyfikowane kursy i szkolenia dla specjalistów, wykonujących pracę na wysokości.FA,EFA,

kursy pierwszej pomocy

niedrogie kursy pierwszej pomocy dla każdego. Dużo praktyki, ciekawa teoria, zaangażowani instruktorzy. Zabierz znajomych i rodzinę do Medaid lub zaproś nas do siebie.

szkoleniaplenerowe

kursy i obozy outdoor dla podróżników, sportowców, ludzi aktywnych i pozytywnie zakręconych. OFA Yeti, Przygoda i Lost – zima, lato, jesień, wiosna. Krew, pot, łzy i adrenalina!

kursy i szkoleniaInstruktorskie

szkolenie dla przyszłych instruktorów pierwszej pomocy.

kwalifikowana pierwsza pomockpp i recertyfikacja

kursy KPP i recertyfikacyjne dla WOPR, OSP, GOPR, TOPR, Policji, PSP, SG i SOP. Seminaria doszkalające. Część praktyczna dopasowana do warunków pracy służb. Kursy KPP dla laików.

szkoły, przedszkola, rodzinywarsztaty dla dzieci

cykle szkoleniowe, pokazy i kursy pierwszej pomocy dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Miś Medaidek, ratownicza klasa, ścieżka życia, pikniki, rodzinne warsztaty.