Kurs pierwszej pomocy podstawowy

Kurs pierwszej pomocy rozszerzony

Kurs pediatryczny

Pierwsza pomoc w działaniu

 Kurs pierwsza pomoc w działaniu to szkolenie skierowane do absolwentów szkoleń podstawowych, które chcą przede wszystkim przećwiczyć w praktyce umiejętności, które zdobyli. Szkolenie to jest oparte na symulacjach ratowniczych, podczas których uczestnicy mają udzielić pomocy, jak w prawdziwej sytuacji.

Przeznaczony dla:

 • osób, którym zależy na dokładnym przećwiczeniu technik pierwszej pomocy,
 • każdego, kto w rodzinie lub w grupie znajomych czuje się odpowiedzialny za bezpieczeństwo pozostałych (w życiu codziennym, na wycieczkach, wakacjach),
 • kierowców, którzy często podróżują samochodem (omówienie oraz duża ilość zajęć praktycznych z zakresu wypadków komunikacyjnych);

Zobacz całą galerię

Uwaga – od uczestników Kursu Pierwsza Pomoc w Działaniu jest wymagane wcześniejsze ukończenie Kursu Podstawowego lub posiadanie podstawowej wiedzy z zakresu pierwsze pomocy.

Obejmuje wszystkie niezbędne aspekty udzielania pierwszej pomocy. Odpowiednia ilość czasu daje kursantom możliwość wielokrotnego przećwiczenia omawianych zagadnień, gwarantującą pewność siebie w sytuacji zagrożenia. Program zawiera dodatkowo trudniejsze elementy, z jakimi kursanci mogą się spotkać ratując ofiary wypadków komunikacyjnych.
Kurs Rozszerzony daje gwarancję praktycznego i teoretycznego opanowania wszystkich niezbędnych laikowi zagadnień z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

 • Kurs obejmuje 7 godzin – 1 dzień
 • Uczestnik otrzymuje imienne zaświadczenie ukończenia szkolenia z pierwszej pomocy, zgodnie z wytycznymi Europejskiej Rady Resuscytacji. Zaświadczenie jest ważne przez 3 lata.
 • Szkolenie może być również prowadzone w językach: angielskim, niemieckim, portugalskim, migowym.
 • Zajęcia otwarte prowadzimy w trzech miastach: w Warszawie, Poznaniu i Krakowie.

Masz pytania?

Napisz do nas lub zadzwoń, chętnie udzielimy Ci dodatkowych informacji.

osoby do kontaktu
osoby do kontaktu
osoby do kontaktu
Treść wiadomości

Lub zadzwoń do nas

Joanna Walczak
(pn.-pt. 7-15)

kom. +48 502 335 151
e-mail: kursy@medaid.pl

Program i zakres szkolenia

3h zajęć teoretycznych
11-13h zajęć praktycznych

Na kursie:
 • usystematyzujesz swoją wiedzę,
 • przećwiczysz w praktyce umiejętności ratujące życie,
 • oswoisz się z sytuacjami, w których będziesz musiał/a udzielić pomocy,
 • przećwiczysz zabezpieczanie miejsca zdarzenia wypadku komunikacyjnego,
 • przećwiczysz techniki ewakuacji poszkodowanych,
 • nabierzesz pewności, że umiesz uratować życie.

Kalendarz szkoleń i kursów ratownictwa

kursy, szkolenia i eventydla firm i instytucji

kursy wstępne i okresowe w zakresie udzielania pierwszej pomocy dzieciom i dorosłym. Eventy i imprezy integracyjne. Dla małych i dużych firm, instytucji, szkół i przedszkoli na terenie Polski.

kursy i szkoleniaspecjalistyczne

seminaria dla lekarzy, medyków i nauczycieli. Kursy obowiązkowe i doszkalające, kursy doskonalące dla ratowników medycznych. Przyznajemy punkty edukacyjne.

szkoleniawiatrowe GWO

certyfikowane kursy i szkolenia dla specjalistów, wykonujących pracę na wysokości.FA,EFA,

kursy pierwszej pomocy

niedrogie kursy pierwszej pomocy dla każdego. Dużo praktyki, ciekawa teoria, zaangażowani instruktorzy. Zabierz znajomych i rodzinę do Medaid lub zaproś nas do siebie.

szkoleniaplenerowe

kursy i obozy outdoor dla podróżników, sportowców, ludzi aktywnych i pozytywnie zakręconych. OFA Yeti, Przygoda i Lost – zima, lato, jesień, wiosna. Krew, pot, łzy i adrenalina!

kursy i szkoleniainstruktorskie

szkolenie dla przyszłych instruktorów pierwszej pomocy.

kwalifikowana pierwsza pomockpp i recertyfikacja

kursy KPP i recertyfikacyjne dla WOPR, OSP, GOPR, TOPR, Policji, PSP, SG i SOP. Seminaria doszkalające. Część praktyczna dopasowana do warunków pracy służb. Kursy KPP dla laików.

szkoły, przedszkola, rodzinywarsztaty dla dzieci

cykle szkoleniowe, pokazy i kursy pierwszej pomocy dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Miś Medaidek, ratownicza klasa, ścieżka życia, pikniki, rodzinne warsztaty.

kursy i szkoleniastrzeleckie

od podstaw dla osób nie mających wcześniej kontaktu z bronią palną, aż po zaawansowane szkolenia przeznaczone dla chcących udoskonalić swoje umiejętności strzeleckie.