Zapoznanie z bronią

Karabin

Pistolet

Zapoznanie z bronią

Zapraszamy na nasze kursy i szkolenia z bronią palną, które są przeznaczone zarówno dla osób, które mają już kontakt z bronią palną, jak i dla tych, którzy chcą postawić pierwsze kroki na strzelnicy i zacząć swoją przygodę ze strzelectwem.

Nasze szkolenia zaczynają się od podstaw, a więc od budowy broni palnej, jej zasad działania, obsługi oraz bezpiecznego posługiwania się nią. Nasi doświadczeni instruktorzy są specjalistami w swoim fachu i na co dzień pracują w służbach, gdzie sprawne posługiwanie się bronią palną to jego chleb powszedni.

Oferujemy również bardziej zaawansowane szkolenia strzeleckie, które pozwolą Ci na rozwój Twoich umiejętności oraz zdobycie nowych doświadczeń. Wszystko to połączone jest z ratownictwem, dzięki czemu uczestnicy naszych kursów i szkoleń poznają nie tylko techniki strzeleckie, ale również te związane z udzielaniem pierwszej pomocy.

Jeśli chcesz rozwinąć swoje umiejętności i zdobyć wiedzę z zakresu broni palnej, skontaktuj się z nami i zapisz się na nasze kursy i szkolenia. Nasze zajęcia prowadzone są w profesjonalnych warunkach, a nasi instruktorzy zawsze służą pomocą i udzielają odpowiedzi na każde pytanie.

 

Kalendarz szkoleń i kursów ratownictwa

kursy, szkolenia i eventydla firm i instytucji

kursy wstępne i okresowe w zakresie udzielania pierwszej pomocy dzieciom i dorosłym. Eventy i imprezy integracyjne. Dla małych i dużych firm, instytucji, szkół i przedszkoli na terenie Polski.

kursy i szkoleniaspecjalistyczne

seminaria dla lekarzy, medyków i nauczycieli. Kursy obowiązkowe i doszkalające, kursy doskonalące dla ratowników medycznych. Przyznajemy punkty edukacyjne.

szkoleniawiatrowe GWO

certyfikowane kursy i szkolenia dla specjalistów, wykonujących pracę na wysokości.FA,EFA,

kursy pierwszej pomocy

niedrogie kursy pierwszej pomocy dla każdego. Dużo praktyki, ciekawa teoria, zaangażowani instruktorzy. Zabierz znajomych i rodzinę do Medaid lub zaproś nas do siebie.

szkoleniaplenerowe

kursy i obozy outdoor dla podróżników, sportowców, ludzi aktywnych i pozytywnie zakręconych. OFA Yeti, Przygoda i Lost – zima, lato, jesień, wiosna. Krew, pot, łzy i adrenalina!

kursy i szkoleniainstruktorskie

szkolenie dla przyszłych instruktorów pierwszej pomocy.

kwalifikowana pierwsza pomockpp i recertyfikacja

kursy KPP i recertyfikacyjne dla WOPR, OSP, GOPR, TOPR, Policji, PSP, SG i SOP. Seminaria doszkalające. Część praktyczna dopasowana do warunków pracy służb. Kursy KPP dla laików.

szkoły, przedszkola, rodzinywarsztaty dla dzieci

cykle szkoleniowe, pokazy i kursy pierwszej pomocy dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Miś Medaidek, ratownicza klasa, ścieżka życia, pikniki, rodzinne warsztaty.

kursy i szkoleniastrzeleckie

od podstaw dla osób nie mających wcześniej kontaktu z bronią palną, aż po zaawansowane szkolenia przeznaczone dla chcących udoskonalić swoje umiejętności strzeleckie.